Žáci mají za sebou další turnaj v OHL

V neděli 13.ledna se v Lužicích představili žáci v rámci Okresní halové ligy odehráli pět utkání. V nichž jednou vyhráli, třikrát remizovali a jednou prohráli.

OHL LUŽICE 2018/19 – MLADŠÍ ŽÁCI – 4. hrací den
neděle 13.1.2019, Sportovní hala Lužice
—————————————————————————–
Sestava: V brance Černý Lukáš, v poli Kratochvil Martin, Konečný Petr, Horký Jan, Svoboda David, Kratochvil Lukáš, Oliva Josef a Haman František.

Výsledky našich utkání:

Dambořice – Prušánky 2:1 (B: Svoboda, Konečný)

Dambořice – Bzenec 3:3 (B: Svoboda 2x, Kratochvil Martin)

Dambořice – Hodonín A 2:2 (B: Svoboda, Kratochvil Lukáš)

Dambořice – Veselí B 2:2 (B: Svoboda, Konečný)

Holíč – Dambořice 4:0

Dnes opět absolutní pochvala pro všechny hráče !!!

Zhostili se těžké situace, a i bez dvou našich opor se ve zbývajících utkání rvali se soupeři opravdu statečně. Nic nevypustili, a kromě posledního utkání s favorizovaným Holíčem, dokázali bodovat v každém utkání. Poslední utkání s Holíčem klukům moc nevyšlo, některým už i trochu pochodovaly nervy … ale to i to ke sportu občas patří.

Kluci nám udělali velkou radost, to jak se na celém turnaji ve skupině prezentovali. Ještě není konečná tabulka, ale myslím, že budeme hodně vysoko a s tím asi nikdo nepočítal. Umístění do 8 místa (z 20 kvalitních mužstev), což je reálné, nás posouvá do další fáze turnaje, a to by byl velký úspěch. Uvidíme až budou všechny ostatní výsledky … budeme Vás dál informovat. Zatím super kluci !!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *