Dorost postupuje do krajské 1.třídy

Dorostenci Dambořic ovládli okresní přebor své kategorie a postoupili do 1.třídy. Celou soutěž zvládli o dva body lépe než druhé mužstvo KEN Veselí nad Moravou/Vnorovy.

Předsezónní hlavní cíl byl splněn a dorost Dambořic postoupil z okresního přeboru do krajské I. třídy. Celý ročník, včetně přípravných období, podával Sokol velice solidní výkony a trápil všechny soupeře.

Po podzimní části Dambořice měly na kontě pouze jednu smolnou remízu, z hřiště KEN Veselí n/ Moravou. Další utkání pak s přehledem vyhrávaly.

Jarní část se rozjela v podobném stylu. Prvních pět utkání znamenalo pět vítězství při skóre 28:1. V dalších zápasech se mužstvo utkalo s konkurenty na postup. Ze Starého Poddvorova přivezl Sokol remízu, i když byl blízko třem bodům.

Po domácí prohře s KEN Veselí n. Moravou již Dambořice neměly postup ve svých rukou a musely čekat na zaváhání soupeřů.

To přišlo ve vzájemném duelu zarazického KENu a Starého Poddvorova, který skončil remízou. V posledním kole tak stačilo Dambořicím porazit Kostelec a oslavy mohly začít.

Krajskou soutěž si již nezahrají Dvorský Tomáš, Čujan Radek, Přikryl Radek a Knotek Petr, všichni se přesouvají do mužské kategorie.

Dambořice nastřílely v šestnácti zápasech 71 branek a inkasovaly pouze dvanáctkrát. To znamená, že se můžou pyšnit nejlepším útokem i obranou v soutěži.

Tabulku střelců ovládl dambořický Radek Čujan a zarazický Michal Bačík, oba vstřelili 17 gólů.