Turnaj přípravek v Dambořicích

TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK DAMBOŘICE – SOBOTA 16.2.2019, 8:00-14:00, TĚLOCVIČNA ZŠ.
Jednalo se o turnaj pro ročníky 2010 a mladší. Na turnaj jsme měli být téměř kompletní, ale ještě před prvním utkáním odstoupil náš střelec Oliver Jaško … a to byla veliká ztráta, hlavně ve hře dopředu. Děcka se ale snažila, a hlavně první dvě utkání nebyla vůbec špatná. Výhra ve třetím zápase proti Krumvíři by znamenala vytoužené finále. Bohužel toto utkání nám vůbec nevyšlo, a utrpěli jsme debakl. A to nás od většího přídělu ještě zachránil vynikající Pepik Poláček v brance.

V utkání o třetí místo jsme dlouho prohrávali o 2 branky. V závěru jsme ale zvýšili aktivitu a Ondra Michal dal kontaktní branku. Tlak pokračoval a vytoužené vyrovnání přišlo po střele Elišky až těsně před koncem. A šlo se na penalty. Z 5 penalt dala za nás branku jen Eliška, soupeř dal taky jen jednu. Brankáři se činili. Následovaly série po jednom hráči, kdy až ve třetí sérii dala branku naše Terezka Buchtová. A Pepik poslední střelu zneškodnil. Jsme třetí !!!

Pepik v brance podával vynikající výkony a byl jednoznačně zvolen trenéry všech mužstev jako nejlepší brankář turnaje ! Gratulujeme

Nejlepším hráčem našeho mužstva trenéři zvolili Elišku. Opravdu tam nechala duši, naběhala toho spousty, svedla moc osobních soubojů. A i branek dala nejvíce z našeho mužstva. Zasloužené ocenění !

Sestava:
Poláček Josef v brance, v poli Martiňáková Eliška, Živěla Matyáš, Remeš Vojtěch, Šmídek Adam, Michal Marek, Michal Ondřej, Mokrá Michaela, Mifek Jakub, Panáček Martin a Libenská Nikola

Výsledky utkání:
1. Uhřice – Dambořice 1:2 (B: Martiňáková Eliška, Panáček Martin)
2. Ždánice – Krumvíř 5:2
3. Uhřice – Krumvíř 3:2

4. Ždánice – Dambořice 3:2 (B: Martiňáková Eliška, Michal Marek)
5. Ždánice – Uhřice 6:0
6. Dambořice – Krumvíř 1:7 (B: Martiňáková Eliška)

O 3.místo:
Dambořice – Uhřice 2:2 (B: Michal Ondra, Martiňáková Eliška)
na penalty vyhravají Dambořice

Finále:
Ždánice – Krumvíř 12:1

Konečné pořadí:
1. Ždánice
2. Krumvíř
3. Dambořice
4. Uhřice

Nejlepší střelec turnaje: Lukáš Klimek ze Ždánic – 12 branek
Nejlepší brankář turnaje: Pepik Poláček z Dambořic

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *