OHL mladších žáků – 6.hrací den

OHL LUŽICE 2018/19 – MLADŠÍ ŽÁCI – 6. hrací den – nadstavba, neděle 3.2.2019, Sportovní hala Lužice.
Sestava: v brance Černý Lukáš, v poli Kratochvil Martin, Konečný Petr, Horký Jan, Svoboda David, Mokrý Marek, Dvorský Lukáš, Haman František

Výsledky našich utkání:
24. utkání – Prušánky – Dambořice 1:1 (B: Mokrý Marek)
25. utkání – Hodonín B – Dambořice 0:1 (B: Svoboda David)
26. utkání – Dambořice – Bzenec 4:5 (B: Svoboda David 4x, Mokrý Marek)
27. utkání – Dambořice – Ratíškovice/Dubňany B 0:1
28. utkání – Dambořice – Rohatec 1:0 (B: Svoboda David)

Bohužel tam kde jsme skončili poslední hrací den, tam jsme i začali tento další. Chyběla bojovnost, nasazení a celková lepší soustředěnost. Kluci byli za předchozí vystoupení párkrát pochváleni, a jakoby jim „narostl hřebínek“. Bohužel v tom špatném slova smyslu. Místo toho, aby zabojovali na hranici svých možností, utkání odehráli, až na to poslední, velmi vlažně. A jakoby si ani neuvědomovali, že tento výpadek je bude stát postup do finálové skupiny, kde se mohli poměřit s těmi nejlepšími. O to víc nás mrzí, že tentokrát byly všichni soupeři víc než hratelní, a většinu z nich jsme taky v předchozím měření sil porazili. A právě konkrétně třeba utkání s týmem Ratíškovice/Dubňany B, které jsme v prvním měření sil jasně ovládli a vyhráli 4:0, kluci tentokrát podcenili, odflákli a stálo je to postup. A na jejich úkor postoupil právě tento soupeř. Škoda. Nevadí nám prohrát, ale prohrát se vztyčenou hlavou, a s vědomím, že jsem pro úspěch udělal maximum. A to nám bohužel u kluků tentokrát chybělo !

Ale je důležité se z toho poučit a snažit se příště k zápasům přistupovat svědomitěji. Turnaj nekončí a budeme se dál ucházet alespoň o co nejlepší umístění na 11.-20. místě.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *