Podzimní šlágr okresního přeboru pro Dambořice

Tahákem sobotního programu dne na okrese byl duel prvních dvou týmů OKRESNÍHO PŘEBORU. Stejné skóre, rozdíl tři body. Série deseti, resp. devíti zápasů za sebou. Vítězně ze zápasu nakonec odešli hosté, kteří na hřišti lídra zvítězili 0:2, po brankách Válka a Suchánka.

Kdo bude králem podzimní části okresního přeboru? Hodně může napovědět sobotní duel mezi dvěma nejlepšími týmy soutěže. Deset zápasů = deset vítězství, to je bilance lídra tabulky Bukovan. Na domácím hřišti Družba ovládla všech pět utkání se skóre 18:1. Na hřišti soupeřů jsou nejlepší Dambořice, které se pyšní bilancí pěti výher v pěti zápasech a skóre 23:1. Očekává se tedy velmi zajímavé utkání.

Hosté v zápase potvrdili pozici nejlepšího mužstva na venkovních hřištích, když skóre zápasu otevřel ve 27.minutě Válek. Pojistku přidal tři minuty před koncem Suchánek. Domácím se střelecky nedařilo a poprvé v sezóně neskórovali a přenechali body hostujícímu výběru.

SOBOTA 21.10. 2023

OKRESNÍ PŘEBOR – 12.KOLO (jedenácté hrané)

DRUŽBA BUKOVANY – SOKOL DAMBOŘICE 0:2 (0:1)
Branky: 27´ Válek, 87´ Suchánek. Rozhodčí: Horňáček – Sedlář, Lipár. ŽK: Horňák, Hála – Drmela, Matula V., Maleňák, Čujan. Diváci: 270

Bukovany: Urbánek – Půček, Maněk, Grabec, Vykouk, Horňák, Jelínek, Kůřil, Matuška, Červenka, Hála (Vondryska, Šafařík, Maruška, Studnička, Haník, Zajden, Pravda)

Dambořice: Malecký – Matula M., Stejskal, Zimin, Hoffmann, Smejkal, Šebesta, Svoboda D., Svoboda P., Matula V., Maleňák (Ouda, Suchánek, Dobeš, Horák, Válek, Čujan, Drmela)