ODEHRANÁ UTKÁNÍ[event_blocks id=“66″ title=““ event=““ team=“92″ league=“10″ season=“8″ venue=“0″ status=“default“ format=“default“ date=“0″ date_from=“default“ date_to=“default“ date_past=““ date_future=““ date_relative=“0″ day=““ number=“1″ orderby=“default“ order=“default“ show_all_events_link=“0″ align=“none“]
NEJBLIŽŠÍUTKÁNÍ[event_blocks id=“66″ title=““ event=““ team=“92″ league=“10″ season=“8″ venue=“0″ status=“future“ format=“default“ date=“0″ date_from=“default“ date_to=“default“ date_past=““ date_future=““ date_relative=“0″ day=““ number=“1″ orderby=“default“ order=“default“ show_all_events_link=“0″ align=“none“]

Podzimní šlágr okresního přeboru pro Dambořice

Tahákem sobotního programu dne na okrese byl duel prvních dvou týmů OKRESNÍHO PŘEBORU. Stejné skóre, rozdíl tři body. Série deseti, resp. devíti zápasů za sebou. Vítězně ze zápasu nakonec odešli hosté, kteří na hřišti lídra zvítězili 0:2, po brankách Válka a Suchánka.

Žádný komentář

Rozpis podzimní části OP mužů a 1.třídy dorostu

Přinášíme podzimní rozlosování mužů (OKRESNÍ PŘEBOR) a dorostenců (1.TŘÍDA, SK. C) pro soutěžní sezónu 2023/24.

Žádný komentář

Aktuální soupisky mužů a dorostenců

Přinášíme aktuální soupisky mužů (OKRESNÍ PŘEBOR) a dorostenců (1.TŘÍDA, SK. C) pro soutěžní sezónu 2022/23.

Žádný komentář

Dorost zahájil sezónu porážkou o tři branky

Dorostenci vstoupili do sezóny domácí porážkou od spojeného mužstva Hroznové Lhoty a Lipova. O jedinou branku domácího výběru se v samém závěru postaral Lukáš Dvorský, který upravoval na konečných 1:4.

Žádný komentář

Hladké vítězství mužů nad Tasovem v poměru 5:0

Netradičně v sobotu po obědě nastoupily Dambořice k dalšímu mistrovskému zápasu v Okresním přeboru proti rezervnímu týmu Hroznové Lhoty. Už po půli vedli domácí o tři branky a po přestávce skóre ještě navýšili. Hattrickem se pod vysoké vítězství 5:0 podepsal Radim Drmela.

Žádný komentář