Šlágr kola si podmanily Dambořice, které zvítězily ve Velké nad Veličkou

Fotbalisté Dambořic zvládli šlágr 15.kola okresního přeboru na hřišti třetí Velké nad Veličkou. Z Horňácka vezou důležité tři body, o kterých rozhodli již v prvním poločase.

Žádný komentář

Úspěšný vstup mužstev do zimní přípravy

Přinášíme přehled výsledků ze zimní přípravy.

Žádný komentář

Podzimní šlágr okresního přeboru pro Dambořice

Tahákem sobotního programu dne na okrese byl duel prvních dvou týmů OKRESNÍHO PŘEBORU. Stejné skóre, rozdíl tři body. Série deseti, resp. devíti zápasů za sebou. Vítězně ze zápasu nakonec odešli hosté, kteří na hřišti lídra zvítězili 0:2, po brankách Válka a Suchánka.

Rozpis podzimní části OP mužů a 1.třídy dorostu

Přinášíme podzimní rozlosování mužů (OKRESNÍ PŘEBOR) a dorostenců (1.TŘÍDA, SK. C) pro soutěžní sezónu 2023/24.

Žádný komentář

Aktuální soupisky mužů a dorostenců

Přinášíme aktuální soupisky mužů (OKRESNÍ PŘEBOR) a dorostenců (1.TŘÍDA, SK. C) pro soutěžní sezónu 2022/23.