ODEHRANÁ UTKÁNÍ
NEJBLIŽŠÍUTKÁNÍ

Okresní přebor mužů – rozlosování podzim 2021/22

Přinášíme rozlosování podzimní části sezóny 2021/22 Okresního přeboru mužů. Muži zahajují na hřišti Petrova, následně přivítají doma Hovorany. První polovinu soutěže zakončí na vlastním hřišti s Dolními Bojanovicemi.

Muži vezou z Petrova bod za remízu 2:2

Nerozhodným výsledkem skončil nedělní duel na hřišti Petrova. Domácí dvakrát v zápase vedli, ale hostující výběr dokázal skóre vždy srovnat. Dambořice tak podruhé za sebou dokázaly bodovat.

Žádný komentář

Dorostenci zvítězili v Rohatci, kde nasázeli sedm branek

Proti oslabenému Rohatci si dorostenci připsali další vítězství v soutěži. Na hřišti nejhoršího mužstva nastříleli hosté sedm branek a utkání dovedli do vítězného konce.

Žádný komentář

Žáci odehráli své zápasy v Modřicích

Už desáté kolo mají za sebou starší a mladší žáci Dambořic. V neděli dopoledne odehráli své zápasy na hřišti v Modřicích. Starší prohráli 3:0 a mladší soupeře porazili 3:2.

Muži doma remizovali s Dolními Bojanovicemi

Bod do tabulky Okresního přeboru si připisují muži po bezbrankové remíze s Dolními Bojanovicemi.