ODEHRANÁ UTKÁNÍ
NEJBLIŽŠÍUTKÁNÍ

Starý Poddvorov vydřel hubenou výhru

Nejtěsnější porážku si připsali v dalším kole Okresního přeboru muži Dambořic. Na hřišti Starého Poddvorova podlehli soupeři 1:0, když jedinou branku vstřelil v závěru první půle Čížek.

Dorost prohrál ve Starém Poddvorově

Nedělní duel dorostenců na hřišti Starého Poddvorova bodový zisk nepřinesl. Hotovo bylo již po prvním poločase, který domácí vyhráli o tři góly. Po přestávce už Dambořice pouze snížili na konečných 3:1.

Hladká výhra mužů nad Žarošicemi

Snadnou záležitostí se stal další zápas mužů v Okresním přeboru nad Žarošicemi. V domácím prostředí Sokol dominoval a soupeře hravě přehrál v poměru 5:1. O čisté konto Dambořice přišly v poslední minutě zápasu.

Žádný komentář

Dorost zahájil sezónu výhrou nad Rohatcem

První mistrovské utkání mají za sebou dorostenci, kteří na domácím trávníku porazili Rohatec 3:0.

Žádný komentář

Dambořice ve Vlkoši vedly, ale nakonec prohrály

Další kolo Okresního přeboru odstartovalo v sobotu dopoledne na hřišti ve Vlkoši, kde domácí výběr přivítal soupeře z Dambořic.