ODEHRANÁ UTKÁNÍ
NEJBLIŽŠÍUTKÁNÍ

Dorostenci na úvod jarní části berou bod

Dorostenci začali zápas na hřišti Lednice výborně a po prvním poločase vedli 1:3. Po přestávce už góly stříleli jen domácí a utkání nakonec skončilo dělbou bodů po remíze 3:3.

Starý Poddvorov vydřel hubenou výhru

Nejtěsnější porážku si připsali v dalším kole Okresního přeboru muži Dambořic. Na hřišti Starého Poddvorova podlehli soupeři 1:0, když jedinou branku vstřelil v závěru první půle Čížek.

Dorost prohrál ve Starém Poddvorově

Nedělní duel dorostenců na hřišti Starého Poddvorova bodový zisk nepřinesl. Hotovo bylo již po prvním poločase, který domácí vyhráli o tři góly. Po přestávce už Dambořice pouze snížili na konečných 3:1.

Hladká výhra mužů nad Žarošicemi

Snadnou záležitostí se stal další zápas mužů v Okresním přeboru nad Žarošicemi. V domácím prostředí Sokol dominoval a soupeře hravě přehrál v poměru 5:1. O čisté konto Dambořice přišly v poslední minutě zápasu.

Žádný komentář

Dorost zahájil sezónu výhrou nad Rohatcem

První mistrovské utkání mají za sebou dorostenci, kteří na domácím trávníku porazili Rohatec 3:0.