Dorost přes slibný úvod prohrál s Lužicemi

Dorostenci dobře začali a po prvním poločase vedli po brance Zimina, Po přestávce začal úřadovat hostující Svoboda a čtyřmi góly výsledek otočil.

Žádný komentář

Mladší žáci zakončili podzim výhrou

Mladší žáci ve svém posledním podzimním zápase porazili soupeře z Hroznové Lhoty 3:1 a přezimují na prvním místě tabulky.

Snadné vítězství mužů v Bukovanech

Další výhru do tabulky si připsali muži po hladké výhře v Bukovanech. S 22 body se Dambořice drží na třetím místě o skóre za Dolními Bojanovicemi.

Výhra starších žáků v Násedlovicích, mladší deklasovali Rohatec

Starší žáci uspěli v neděli v Násedlovicích a po výhře 3:0 se posunuli v tabulce na pátou příčku. Mladší žáci nastříleli Rohatci sedmnáct branek na jeho hřišti.

Dorost těsně padl ve Velkých Pavlovicích

Dorostenci hráli v neděli po obědě na hřišti Velkých Pavlovic. Ve vyrovnaném utkání nakonec rozhodla jediná branka, kterou vstřelil již v prvním poločase domácí Otáhal.

Muži otočili zápas se Žarošicemi

Všechny tři góly padly v závěru prvního poločasu. Hosty poslal nejprve do vedení Zouhar, aby následně Drmela z penalty a krátce po něm i Dobeš výsledek otočili a tři body tak zůstaly doma.

Domácí porážka dorostu od Ratíškovic

Dorost zaznamenal v soutěži další porážku. V nedělním duelu nestačil na Ratíškovice a od soupeře inkasoval pět branek. Čestný úspěch domácího výběru vstřelil Adam Zimin.

Žádný komentář

Výhra mladších a vysoká porážka starších žáků

Zcela odlišné zápasy odehráli v neděli dopoledne starší a mladší žáci. Starší nestačili na Žarošice a odnesli si debakl 0:10, mladší nedali svému soupeři šanci a zvítězili nad stejným soupeřem 7:0.

Hladké vítězství mužů nad Nenkovicemi

Jednoduché vítězství zaznamenali muži na domácím hřišti proti posledním Nenkovicím. První poločas nabídl pouze jednu branku a Dambořice šly do vedení. Po přestávce domácí přidali dalších pět zásahů a výhra 6:0 byla na světě.

Těsná porážka přípravky v Nenkovicích

Přípravka odehrála vyrovnané utkání na hřišti v Nenkovicích. Přestřelku nakonec lépe zvládlo domácí mužstvo, které zvítězilo 5:4.

Desetigólový debakl dorostenců se Bzencem

V páteční dohrávce 6.kola se dorostenci představili proti Bzenci. Na soupeřově hřišti se jim, ale vůbec nedařilo a výsledkem byl debakl v poměru 10:0.

Hladká výhra mužů v Miloticích

Poslední zápas sezóny v OP odehráli muži na trávníku sestupujících Milotic. Sokol na soupeřově hřišti hladce zvítězil 4:0, díky dvěma brankám Maleňáka, po jedné trefě přidali Nešpor a Drmela.

Žádný komentář

Dorost na závěr sezóny prohrál v Lužicích

Dorostenci zakončili sezóny na hřišti v Lužicích, kde svému soupeři podlehli 4:1. Jedinou branku hostujícího mužstva vstřelil v prvním poločase Ondřej Bušík.

Žádný komentář

Sokol veze tři body ze hřiště Vnorov

Muži nastoupili v sobotu odpoledne ve Vnorovech proti mužstvu bojujícími o postup. Hosté však domácí výběr zaskočili a odváží si vítězství v poměru 3:1. Zároveň pomohli na dálku Ždánicím k postupu do vyšší soutěže.

Žáci zvládli předehrávku v Násedlovicích

V páteční předehrávce zvítězili žáci Dambořic na hřišti Násedlovic o dva góly. Po vyrovnaném prvním poločase hosté udeřili v závěru utkání a rozhodli.

Muži zvládli přestřelku se Ždánicemi

Fotbalisté Dambořic hostili v neděli vedoucí Ždánice. Utkání nabídlo celkem sedm branek a přetahovanou nakonec lépe zvládli domácí, kteří lídra soutěže porazili 4:3.

Žádný komentář

Dorostenci dostali doma osm branek

Dorost se představil na domácím hřišti proti spojenému mužstvu Dubňan a Svatobořic. Hosté byli v zápase lepším týmem a střelecky se jim dařilo, když nastříleli osm gólů. Za domácí se trefil jen Lukáš Kratochvíl.

Žádný komentář

Žáci uhráli s Blatnicí nerozhodný výsledek

Sobotní duel žáků s Blatnicí přinesl šest branek a oba soupeři získali do tabulky po bodu za remízu 3:3. Za Dambořice se střelecky prosadili Martinák, Svoboda, Mokrý.