Hodnocení podzimní části sezóny – muži

Máme tady hodnocení podzimní části sezóny mužského týmu hrajícího okresní přebor. Po první polovině soutěže patří Dambořicím třetí místo. Jak to viděl trenér Petr Mokrý zjistíte z článku.

Žádný komentář

Dorost schytal v posledním utkání sedmičku

Poslední utkání podzimní části se dorostencům nevyvedlo. V domácím prostředí nestačili na spojený dorost Vlkoše s Vracovem a od soupeře dostali sedm branek.

Dorost dostal osmičku v Hroznové Lhotě

Dorostenci nastoupili v neděli po obědě k dalšímu mistrovskému utkání. Tentokrát zamířili do Hroznové Lhoty, kde se jim vůbec nedařilo. Od soupeře inkasovali osm branek, čestný úspěch hostů zaznamenal Pěnčík.

Žádný komentář

Přípravka si lehce poradila s Nenkovicemi

Hladkou výhru si připsala přípravka nad Nenkovicemi. Deset branek v síti soupeře a jen čtyři inkasované branky.

Muži ztratili body v Tasově po remíze 4:4

Osm branek nabídl poslední podzimní zápas mužů v Tasově. Hosté dvakrát vedli o dvě branky, ale nakonec se museli spokojit pouze se ziskem jediného bodu. Slibně rozehrané utkání do vítězného konce nedotáhli.

Žádný komentář

Muži porazili Bojanovice a jsou třetí

Domácí utkání proti Dolním Bojanovicím Sokol zvládl a po výhře 3:1 se drží na třetím místě tabulky. O branky vítězů se postarali Hovězák, Matula a Čujan.

Žádný komentář

Dorost přes slibný úvod prohrál s Lužicemi

Dorostenci dobře začali a po prvním poločase vedli po brance Zimina, Po přestávce začal úřadovat hostující Svoboda a čtyřmi góly výsledek otočil.

Žádný komentář

Mladší žáci zakončili podzim výhrou

Mladší žáci ve svém posledním podzimním zápase porazili soupeře z Hroznové Lhoty 3:1 a přezimují na prvním místě tabulky.

Snadné vítězství mužů v Bukovanech

Další výhru do tabulky si připsali muži po hladké výhře v Bukovanech. S 22 body se Dambořice drží na třetím místě o skóre za Dolními Bojanovicemi.

Výhra starších žáků v Násedlovicích, mladší deklasovali Rohatec

Starší žáci uspěli v neděli v Násedlovicích a po výhře 3:0 se posunuli v tabulce na pátou příčku. Mladší žáci nastříleli Rohatci sedmnáct branek na jeho hřišti.

Dorost těsně padl ve Velkých Pavlovicích

Dorostenci hráli v neděli po obědě na hřišti Velkých Pavlovic. Ve vyrovnaném utkání nakonec rozhodla jediná branka, kterou vstřelil již v prvním poločase domácí Otáhal.

Muži otočili zápas se Žarošicemi

Všechny tři góly padly v závěru prvního poločasu. Hosty poslal nejprve do vedení Zouhar, aby následně Drmela z penalty a krátce po něm i Dobeš výsledek otočili a tři body tak zůstaly doma.

Domácí porážka dorostu od Ratíškovic

Dorost zaznamenal v soutěži další porážku. V nedělním duelu nestačil na Ratíškovice a od soupeře inkasoval pět branek. Čestný úspěch domácího výběru vstřelil Adam Zimin.

Žádný komentář

Výhra mladších a vysoká porážka starších žáků

Zcela odlišné zápasy odehráli v neděli dopoledne starší a mladší žáci. Starší nestačili na Žarošice a odnesli si debakl 0:10, mladší nedali svému soupeři šanci a zvítězili nad stejným soupeřem 7:0.

Hladké vítězství mužů nad Nenkovicemi

Jednoduché vítězství zaznamenali muži na domácím hřišti proti posledním Nenkovicím. První poločas nabídl pouze jednu branku a Dambořice šly do vedení. Po přestávce domácí přidali dalších pět zásahů a výhra 6:0 byla na světě.

Těsná porážka přípravky v Nenkovicích

Přípravka odehrála vyrovnané utkání na hřišti v Nenkovicích. Přestřelku nakonec lépe zvládlo domácí mužstvo, které zvítězilo 5:4.

Desetigólový debakl dorostenců se Bzencem

V páteční dohrávce 6.kola se dorostenci představili proti Bzenci. Na soupeřově hřišti se jim, ale vůbec nedařilo a výsledkem byl debakl v poměru 10:0.

Hladká výhra mužů v Miloticích

Poslední zápas sezóny v OP odehráli muži na trávníku sestupujících Milotic. Sokol na soupeřově hřišti hladce zvítězil 4:0, díky dvěma brankám Maleňáka, po jedné trefě přidali Nešpor a Drmela.